Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

14 Şubat’ı Amsterdam ve Paris’te geçirin

29 Ocak, 2014 | 12:42

sevgililer-gunu-paris Bu seneki Sevgililer Günü’nü uzun bir hafta sonu tatiline dönüştürmek isteyen çiftler, Avrupa’nın kültür başkenti Amsterdam ve Avrupa’nın en romantik şehirlerinden Paris sizleri bekliyor.

Bisikletler ve kanallar şehri Amsterdam

Dam Meydanı ve yel değirmenleriyle Avrupa’nın en karakteristik şehirlerinden olan Amsterdam, 14 Şubat için sizi çağırıyor. İster eski bir balıkçı kasabası olan liman kenti Volendam ve 1955 yılına kadar hiçbir kara yolu bağlantısı olmayan Marken Adası turlarına katılabilir, ister şehrin sembolü haline gelmiş bisikletlerle Amsterdam’ı kendiniz keşfedebilirsiniz!

Aşkın ve romantizmin başkenti Paris

Gelmiş geçmiş en romantik kentlerden olan, aşk ve romantizm denildiğinde belki de akla ilk gelen şehir Paris; sizlere bu yıl unutulmayacak bir 14 Şubat vaadediyor. Paris gece turlarından Eiffel Kulesine, Louvre Müzesi’nden efsane Lido de Show Paris’e ve Paris Disneyland’e kadar sihirli bir Sevgililer Günü geçirmeniz için gereken herşey bu turda sizleri bekliyor. Enfes Fransız şarapları ve Dünyaca ünlü Fransız mutfağı da bu yolculukta damaklarınızı şenlendirecek!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
14 Şubat, 14 Şubat Sevgililer Günü, Amsterdam, Amsterdam turu, paris fransa, Paris Turu, Sevgililer Günü, Sevgililer Günü amsterdam, Sevgililer Günü fransa, Sevgililer Günü paris, Sevgililer Günü Turları, Sevgililer Günü turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları