Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

120 milyon dolarlık Elite World Asia Hotel Anadolu yakasında açıldı!

06 Eylül, 2018 | 13:48

120 milyon dolarlık Elite World Asia Hotel Anadolu yakasında açıldı!

İstanbul, Van ve Marmaris’teki 6 oteliyle 16 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösteren Elite World Hotels, İstanbul’un Anadolu yakasında 120 milyon dolar yatırımla yeni oteli Elite World Asia Hotel’i misafirlerinin hizmetine sundu.

Elite World Asia Otel’de, deniz ve adalar manzarası eşliğinde 700 yatak kapasiteli 350 konforlu oda bulunuyor. Elite World Hotels CEO’su Ünsal Şınık benzersiz manzarası ve farklı hizmet anlayışıyla ayrışan Elite World Asia’nın Anadolu yakasının yeni buluşma adresi olacağını belirtti.

120 milyon dolarlık Elite World Asia Hotel Anadolu yakasında açıldı

İş ve eğlence amaçlı konaklama, toplantı organizasyonları için benzersiz kalite anlayışı ile kurgulanan, 120 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Maltepe’nin Küçükyalı semtinde açılan tesiste, deniz ve adalar manzarası eşliğinde 700 yatak kapasiteli 350 konforlu oda bulunuyor.

Son teknolojiye göre dizayn edilen balo salonu ve 11 adet toplantı salonunda toplamda bin 500 kişi ağırlanabiliyor. 300 kişilik havuz başı etkinlik alanı ile düğün, davet, kokteyl organizasyonları için çeşitli imkanlar sunuluyor.

Elite World Asia Hotel’ Anadolu yakasında açıldı!

Yatırımlarına ara vermeden devam eden Elite World Hotels, Anadolu yakasındaki ilk yatırımı olan Elite World Asia Hotel’i, yeni nesil toplantı konsepti olarak adlandırdığı “Business to Hapiness” iş modeli ile hizmet sunacak.

Elite World Asia Hotel yatırımı ile Elite World Hotels’in toplam otel sayısı 7’ye, çalışan sayısı bin 263’e, zincirin toplam yatak kapasitesi ise 3 bin 26’ya ulaştı. İş ve eğlence amaçlı konaklama, toplantılar ve özel davetler için yeni bir alternatif olan Elite World Asia Hotel, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Viaport Alışveriş Merkezi’ne 25 dakika, Pendik Marina’ya 15 dakika, Bağdat Caddesi’ne 10 dakika uzaklıkta, Hilltown AVM’ye ise yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Mutlu müşteriyi hedefliyoruz

Otellerin sadece birer mekan değil, asıl olarak hizmet sunan noktalar olduğunu vurgulayan Elite World Hotels CEO’su Ünsal Şınık, sektöre büyük bir farklılık ve farkındalık kazandırdıkları “BtoH: Business to Hapiness” konseptini Elite World Asia Hotel’de de uyguladıklarını belirtti.

Elite World Hotels CEO’su Ünsal Şınık

Günlük hayatı renklendirmek artık çalışan herkesin ortak beklentisi diyen Ünal Şınık, “Elite World Asia Hotel bir konsept oteli olacak. İş dünyasına standartların dışında farklılıklar sunacak. Kapalı salonlarda uzun saatler süren toplantılar yapan, çok sık iş seyahatlerine giden, temposu yüksek iş hayatında dinlenmek ve keyif yapmanın imkansız olduğunu düşünen iş dünyasını gülümsetecek, mutlu” edeceğiz.

Mutlu müşteriyi hedefliyoruz. Bunu Elite World Asia Hotel toplantı hizmetlerinin her detayında görebileceksiniz” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolu Yakası, Business to Hapiness, Elite World Asia Hotel, Elite World Hotels, Ünsal Şınık,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları