Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

12 yaşındaki çocuk kaçak uçtu, Bali’de tatil yaptı!

26 Nisan, 2018 | 11:01

12 yasındaki cocuk kacak uctu Balide tatil yapti

12 yaşındaki Avustralyalı çocuk, ailesinden habersiz aldığı kredi kartını kullanarak tek başına uçak rezervasyonu yaptırdı, otelde yer ayırttı ve Bali’ye uçtu.

12 yaşındaki Avustralyalı çocuk, ailesinden habersiz aldığı kredi kartını kullanarak tek başına uçak rezervasyonu yaptırdı, otelde yer ayırttı ve Bali’ye uçtu.

Avustralya TV kanalı 9News’ın haberine göre; adı Drew olan genç, annesiyle Endonezya’nın tatil beldesi Bali’ye gitme konusunda bir tartışma yaşamıştı. Drew, bu tartışmanın bitiminde annesinin kart detaylarını çalarak uçağa gidiş-dönüş rezervasyon yaptırdı ve ve refakatsiz Endonezya’ya uçtu.

Büyükannesini pasaportunu vermeye ikna ettikten sonra All Seasons Otel’de bir oda rezervasyonu yaptıran 12 yaşındaki Drew, okula gideceğini söyleyerek Sydney’e giden trene atladı.

Buradan, Perth’e ve ardından Bali’nin başkenti Denpasar’a uçtu. Kimliği için Perth Havaalanı’nda sorgulandı. Drew, Bali’deki göçmenlik ofisi yetkililerine de, ailesinin karşılamaya geldiklerini ve dışarıda beklemekte olduklarını söyledi.

12 yaşındaki çocuk kaçak uçtu, Bali’de tatil yaptı

Bali’de 4 gün boyunca motosiklet kiralayıp bira içen 12 yaşındaki kaçak çocuk, okul idaresi kayıp olduğunu bildirdiğinde, annesi şok oldu. Oğlunun Bali’de olduğunu anlayan annesi Emma hemen oğlunu eve getirmek için uçağa atlayıp, Bali’ye uçtu.

“Olayı duyduğumda o an yaşadıklarımı anlatacak söz yok” diyen anne Emma, ​​12 yaşındaki bir çocuğun Endonezya’ya uçağa tek başına biniş izni veren havayolunu suçladı.

Sosyal medya kullanıcıları ise ailenin ebeveynlik ile ilgili durumu sorgulayan paylaşımlarda bulundu.

Drew'in annesi Emma

Aileye sosyal medya üzerinden “Ebeveynlerin cevaplaması gereken çok şey var. Nasıl olur da bir çocuk pasaport ve kredi kartlarına ulaşabilir. Bir anne kredi kartınızın eksik olduğunu nasıl fark etmez” yorumları ile ailenin durumunu eleştirdi.

Annesi ile Bali’den eve dönen Drew ise sosyal medyadan Bali günlerini paylaşmayı ihmal etmedi!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
12 yaşındaki çocuk kaçak uçtu, Avustralyalı Drew, Bali'de tatil, Denpasar’a, Tek başına Bali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları