Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

100 Bin Dolarlık Yatırımla Ömür Boyu Vizesiz Seyahat

22 Mayıs, 2017 | 18:44
Yurt Dışında Yaşamak

Yurt Dışında Yaşamak

 

Dominika Adasında 100 Bin Dolarlık Yatırımla Dünya’da Önür Boyu Vizesiz Seyahat İmkanı

Yurt dışında yaşamak isteyenlere cazip bir yatırım programı ile Karayiplerin adası Dominika’da 100 bin dolara 4 ay gibi kısa bir sürede pasaport almak mümkün. Program, en uygun fiyata en kısa sürede sonuçlanan program olarak yatırımcıların ilgisini çekiyor. 200 bin dolarlık gayrimenkul yatırımının geri dönüş süresi 10 yıl.

Dünya’nın Bir Çok Ülkesine Ömür Boyu Vizesiz Seyahat

İçlerinde İngiltere, Hong Kong, Singapur gibi iş adamlarının sıklıkla seyahat ettiği Uzak Doğu ülkelerinin de yer aldığı 100’den fazla ülkeye vizesiz seyahat serbestliği sağlayan Dominika Pasaportu aynı zamanda İngiltere’de 6 aya kadar kalma hakkı da veriyor. Hibe tutarı tek kişi için 100 bin dolar, başvuru sahibinin eşi ve çocukları gibi aile üyelerini de kapsayan bir program seçildiğinde ise rakam 200 bin dolara çıkabiliyor.

Hükümet tarafından onaylı bir gayrimenkul ikamet etme mecburiyeti getirmeyen program özellikle yoğun tempoda çalışan, zamanını iyi yönetmesi gereken ve vize sürecini ortadan kaldırmak isteyen iş adamlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Yunanistan’da Benzer Prosedürü Sunmaktadır

 

Yunanistanda Yaşamak

Yunanistanda Yaşamak

 

Yurt dışında yaşamayı isteyen, ama uzak bir ülke düşünmeyenler için ise aynı prosedür Yunanistan’da da geçerli olmak ile birlikte 200 bin euro ve üzeri yatırımlarda aile olarak vatandaşlık hakkı tanınmak da ve Avrupa ülkeleri ile bir çok dünya ülkesine vizesiz seyahat imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca Avrupa Birliği vatandaşı olma imkanı sunulmaktadır.  Yunanistan’da gayrimenkul ve iş kurmak isteyenler için bir çok Yunanistan Gayrimenkul ve Danışmanlık firması mevcuttur.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominika, Vizesiz seyahat, Yunanistan, Yurt Dışında Yaşam,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları