Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

10 milyon euroya yenilenecek Mardan Palace Nisan ayında açılacak!

27 Kasım, 2018 | 16:55

10 milyon euroya yenilenecek Mardan Palace Nisan ayında açılacak!

10 milyon euroya yenilenecek Mardan Palace Nisan ayında açılacak. Türkiye’nin en önemli turizm merkezi Antalya’da bulunan Mardan Palace Hotel’i kiralayan Titanic Hotels grubu, dünyaca ünlü oteli 10 milyon yatırımla Nisan ayında açacak.

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’nın Aksu ilçesine bağlı Kundu bölgesindeki dünyaca ünlü Mardan Palace Hotel Nisan ayında turizme açılıyor.

10 milyon euroya yenilenecek Mardan Palace Nisan ayında açılacak

Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov’un sahibi olduğu, 2009 yılında açılışı yapılan ve 1,4 milyar dolara mal olan Mardan Palace Hotel, alacaklarına karşılık haciz yoluyla Halkbank’a geçmişti.

Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Mardan Palace Hotel’i Halkbank’tan geçen hafta itibarıyla 10 yıllığına kiraladıklarını ve imzaların atıldığını açıkladı. Mehmet Aygün, otelde ‘resort’ olarak ne eksik varsa onların tamamlanacağını, Mardan Palace Hotel’i en güzel zamanda mevcut otelleriyle aynı şekilde ve hatta daha iyi hizmet verecek hale getireceklerini, 2019 yılının Nisan ayında da hizmete açacaklarını sözlerine ekledi.

Antalya’da bulunan Mardan Palace Hotel’in geçmiş dönem işçiler de dahil alacaklarıyla ilgileri olmadığını da ifade eden Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Aygün, “Alacaklı olanlar kimden alacakları varsa onlara müracaat etmeleri gerekiyor, bizimle alakası yok. Haciz yoluyla Halk Bankası almış ve biz de Halk Bankası’ndan kiraladık.

Alacaklıların bizimle hiç alakası yok. Evin kirasını ödemediniz, yeni kiracı mı ödemesi gerekiyor. Biz grup olarak böyle bir tesisin kapalı kalmasından üzüldüğümüz için en kısa sürede hayata geçirmek için kiraladık” şeklinde konuştu.

Mehmet Aygün, Nisan ayında açılacak otel için 10 milyon euronun üzerinde yatırım planladıklarını da sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Aksu, Halkbank, Kundu turizm bölgesi, Mardan Palaca Hotel, Mehmet Aygün, Titanic Hotels,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları