Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

1 Mayıs Yürüyüşü Taksim’de; turizmciler tedirgin

29 Nisan, 2009 | 13:28

Aydın Yaylacıklılar Tüm Seyahat Acentaları Derneği (TÜSAD) Başkanı Aydın Yaylacıklılar “1 Mayıs’ı kutluyor ve çalışanları destekliyoruz ancak yürüyüşün Taksim’de olmasına karşıyız” dedi.

Taksim’de bulunan seyahat acentelerinin, otellerin ve yerli- yabancı turistlerin çok tedirgin olduklarını belirten Yaylacıklılar, sözlerine şöyle devam etti:

“Taksim, İstanbulun göz bebeğidir. Ticaretin, Turizmin, İstanbul un hatta Türkiye nin kalbinin attığı bölgelerden biridir. Bu bölgede Ticaret ve Turizm konularında oluşacak en küçük olumsuzluk, kırılgan başlayan Turizm sezonunda imajımıza zarar verebilecek ve bir anda olumsuz görüntüler ile ülkemizi dünyaya afişe edebilecek hale getirebilir. Turizmciler olarak, 1 Mayıs’da Taksim’de yapılmak istenen yürüyüşe bu yüzden karşıyız”.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 Mayıs Yürüyüşü, Aydın Yaylacıklılar, Taksim 1 Mayıs, Tüm Seyahat Acentaları Derneği, Yerli Yabancı Turistler,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları