Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

1 Mayıs Küba Turları yoğun ilgi görüyor

24 Mart, 2011 | 21:10

1 Mayıs Küba Turları yoğun ilgi görüyor. 1 Mayıs kutlamarı için dünyanın her yerinden milyonlarca turist Küba ‘yı ziyaret ediyor.

1 Mayıs Küba turlarına katılarak, o coşkuyu Küba ‘da yaşamak isteyenler aylar öncesinden rezervasyon yaptırıyorlar.

Tur şirketleri aylar öncesinden 1 Mayıs Küba turlarına rezervasyon aldıklarını ve özellikle Türkiye ‘den bu yıl geçmiş yıllara göre daha büyük bir talebin olduğunu belirtiyorlar. Uzmanlara göre, Türkiye ‘den Küba ‘ya giden turistlerin sayısında % 40 ‘lık bir artış görülüyor.

1 Mayıs İşçi Bayramı, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlarken bu çoşkuya Küba ‘da dahil olmak isteyen herkes Küba ‘yı ziyaret ediyor. Tur şirketleri, 1 Mayıs Küba Turları için rezervasyon talepleri almaya devam ettiklerini ve Nisan sonuna kadar da devam edebilecekleri belirtiyorlar.

Küba ‘da 1 Mayıs her yıl dünyanın heryerinden gerçekleşen katılımlarla büyük bir bayram havasında kutlanıyor. Bir devrim ülkesi olan Küba’da, Jose Marti Devrim Meydanı her yıl 1 Mayıs ‘ta milyonları ağırlıyor… Havana sokakları her yıl 1 Mayıs kutlamaları ile büyük bir şölene sahne oluyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 mayıs havana, 1 Mayıs Küba, 1 Mayıs Küba otel, 1 Mayıs Küba rezervasyon, 1 Mayıs Küba Turları, 1 Mayıs Küba Turu, 1 Mayıs Turları, 1Mayıs, işçi bayramı Küba turu, Küba Turları, Küba uçak bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları