Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

1 Mayıs Küba Turları yoğun ilgi görüyor

24 Mart, 2011 | 21:10

1 Mayıs Küba Turları yoğun ilgi görüyor. 1 Mayıs kutlamarı için dünyanın her yerinden milyonlarca turist Küba ‘yı ziyaret ediyor.

1 Mayıs Küba turlarına katılarak, o coşkuyu Küba ‘da yaşamak isteyenler aylar öncesinden rezervasyon yaptırıyorlar.

Tur şirketleri aylar öncesinden 1 Mayıs Küba turlarına rezervasyon aldıklarını ve özellikle Türkiye ‘den bu yıl geçmiş yıllara göre daha büyük bir talebin olduğunu belirtiyorlar. Uzmanlara göre, Türkiye ‘den Küba ‘ya giden turistlerin sayısında % 40 ‘lık bir artış görülüyor.

1 Mayıs İşçi Bayramı, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlarken bu çoşkuya Küba ‘da dahil olmak isteyen herkes Küba ‘yı ziyaret ediyor. Tur şirketleri, 1 Mayıs Küba Turları için rezervasyon talepleri almaya devam ettiklerini ve Nisan sonuna kadar da devam edebilecekleri belirtiyorlar.

Küba ‘da 1 Mayıs her yıl dünyanın heryerinden gerçekleşen katılımlarla büyük bir bayram havasında kutlanıyor. Bir devrim ülkesi olan Küba’da, Jose Marti Devrim Meydanı her yıl 1 Mayıs ‘ta milyonları ağırlıyor… Havana sokakları her yıl 1 Mayıs kutlamaları ile büyük bir şölene sahne oluyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 mayıs havana, 1 Mayıs Küba, 1 Mayıs Küba otel, 1 Mayıs Küba rezervasyon, 1 Mayıs Küba Turları, 1 Mayıs Küba Turu, 1 Mayıs Turları, 1Mayıs, işçi bayramı Küba turu, Küba Turları, Küba uçak bileti,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları