Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

1 Mayıs Küba Turları yoğun ilgi görüyor

15 Nisan, 2016 | 07:23

1 Mayıs Küba Turları

Karayiplerin ada ülkesi Küba, İşçi Bayramının en coşkulu şekilde kutlandığı bölge. Bayram coşkusunu Havana’da yaşamak isteyen seyahatseverler, her yıl olduğu gibi 1 Mayıs Küba Turları’na yoğun ilgi gösteriyor.

Her yıl büyük bir bayram havasında geçen 1 Mayıs için Küba’ya bu yıl da diğer ülkelerden büyük katılım bekleniyor. İşçi Bayramını Küba’da kutlamak isteyen Türk turistler de seyahat acentalarına akın etti. 1 Mayıs coşkusunu Küba’daki görkemli törenlerde yaşamak isteyenler için turlar 2 bin dolardan başlıyor.

1 Mayıs İşçi Bayramı’nı Havana’da kutlamak isteyen Türk turistler, Küba turlarında yer bırakmadı. Dünyadaki az sayıdaki sosyalist ülkelerden biri olan Küba, Milliyet Gazetesi’nden Fehim Genç’in haberine göre İşçi Bayramı’nın görkemli törenlerle kutlanması nedeniyle en fazla turisti mayıs başında ağırlıyor. Küba’nın efsanevi liderleri Che ve Castro’nun ülkesinde 1 Mayıs coşkusunu yaşamak isteyen Türk turistler, 1 Mayıs Küba Turları ile hayallerine kavuşuyor.

Küba 1 Mayıs

Avantajlı fiyatlarla Küba 1 Mayıs Turları Tıklayın

ABD Başkanı Barack Obama’nın Küba’yı ziyaret eden ilk ABD Başkanı olması, iki ülke arasındaki deniz ve havayolu seferlerinin başlamak için gün sayması ve ambargonun bitirilmesi gibi adımlarla Küba, turizmde 2016’nın parlayan yıldızı oldu. Her ülkeden olduğu gibi Türkiye’den de Küba’ya turist yağmaya başladı.

THY’nin girişimleri sürüyor

Dünyada en çok yere uçan havayolu şirketi unvanına sahip olan Türk Hava Yolları’nın Küba’ya sefer başlatmak için girişimleri sürüyor. THY, İstanbul-Havana uçuşlarını Mexico City’ye kadar uzatmak istiyor. Ancak, Küba yetkilileri Meksika bağlantısını istemiyor. Kilitlenen nokta aşıldığında Havana seferlerinin başlaması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 Mayıs Turları, Fidel Castro, Havana, Havana 1 mayıs, İşçi Bayramı, İşçi Bayramı küba, Küba 1 Mayıs, Küba 1 Mayıs Turları, Küba ABD, Küba Havana, Küba Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları