Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

1 Mayıs öncesi Havana sokaklarında Beşiktaş bayrağı dalgalandı (Video)

28 Nisan, 2015 | 08:29

1 Mayıs İşçi Bayramının büyük coşkuyla kutlandığı Küba’da hazırlıklar sürüyor. Beşiktaş taraftarları, paylaştıkları videoyla 1 Mayıs’ta Havana’da olacaklarının mesajını verdi.

Küba’nın başkenti Havana her yıl olduğu gibi 1 Mayıs günü bir çok Türk vatandaşının akın edeceği şehirlerin başını çekiyor. Olaylardan, polis şiddetinden, TOMA’lardan, biber gazından uzak 1 Mayıs coşkusu yaşamak isteyenler, 1 Mayıs turları ile Küba’ya gitmek için kolları sıvadı bile.

Küba Devrimi’nden sonra ülke tarihinin en önemli yeri haline gelen tarihi Devrim Meydanı bu yıl da 1 Mayıs’ta yüzbinlerce devrimciye ev sahipliği yapacak. Beşiktaş taraftarları da bu müthiş güne tanıklık edecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Beşiktaş taraftarları tarafından sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta oluşturulan “Halkın Takımı” grubunda paylaşılan videoda, Küba’nın başkenti Havana’nın sokaklarında Beşiktaş armasıyla Küba devrim liderlerinden Che Guevara’nın yer aldığı pankart görülüyor.

Video, “Burası Havana, Obriopa sokaği.. Burası da semt, semt bizim aşk bizim.. bu pankart buradan inecek 1 Mayıs’ta devrim meydanında yürüyecek.. Besiktas ulan..” notuyla paylaşıldı. 1 Mayıs Küba Havana Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 Mayıs İşçi Bayramı, 1 Mayıs Küba, 1 Mayıs Küba coşkusu, devrim meydanı, Küba, Küba 1 Mayıs, Küba 1 Mayıs coşkusu, Küba 1 mayıs turu, Küba beşiktaş, Küba beşiktaş 1 mayıs, küba devrim meydanı, Küba Havana, Küba Turu, Kübada 1 mayıs,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları