Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Özel Kapadokya Kültür Müzesi” en iyi proje seçildi

25 Nisan, 2009 | 15:25

Özel Kapadokya Kültür Müzesi” en iyi proje seçildi Garanti Bankası ile Ekonomist işbirliği ve Kagider’in katkıları ile düzenlenen 2009 yılı “Türkiye’nin Sosyal  Girişimcisi ” yarışması sonuçlandı.

2.119  girişimci arasından Türkiye’nin Sosyal Girişimcisi kategorisinde ilk 5 finalist arasına girmeye hak kazanan “Özel Kapadokya Kültür Müzesi” projesi İstanbul Swiss  Otelde düzenlenen ve Devlet Bakanı Nimet Çubukçu’nun da katıldığı  ödül töreninde “Türkiye’nin Sosyal Girişim Projesi” seçildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Garanti Bankası, Nimet Çubukçu, Özel Kapadokya Kültür Müzesi, Swiss Otel, Türkiye'nin Sosyal Girişimcisi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları